PARA İADE KAMPANYASI

KAMPANYA KOŞULLARI

KAMPANYAYA DAHİL OLAN ÜRÜNLER:

Kampanyamız Tefal RG7675WH EXPLORER SERIES 75 modelimiz için geçerlidir. Bu ürün modeli dışında hiçbir Tefal ürünü kampanyaya dahil edilemez.

KAMPANYA SÜRESİ:

Kampanya 09 Ağustos 2021- 30 Kasım 2021 tarihleri arasında satın alınan Tefal RG7675WH EXPLORER SERIES 75 modeli için, satın alındığı tarihten itibaren 15 gün boyunca geçerlidir. 30 Kasım 2021 tarihinden sonra satın alınan ürünler için para iade garantisi söz konusu değildir. Groupe SEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

KAMPANYA İÇERİK:

Kampanya döneminde Groupe SEB'in doğrudan satış yaptığı kendi mağazalarında ve franchise (Tefal Shop) alınan Tefal RG7675WH EXPLORER SERIES 75 ürününden memnun kalınmadığı takdirde fatura tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edilebilir. Tüketici ürünü satın aldığı tarihten itibaren 10 iş günü içerisinde www.tefalplus.com’a kaydettirmek zorundadır. Kayıtlı olmayan ürünler için para iadesi yapılmaz. Kampanyaya katılım sağlanması için aşağıdaki koşulların yerine getirilmesi gerekmektedir:

 • • Kayıt edilen ürün modelinin Tefal RG7675WH EXPLORER SERIES 75 Ürün kayıt detayında satın alınan mağaza, fatura tarihi bilgilerine ek olarak TC Kimlik Numarası, IBAN numarası girilmesi ve fatura görseli eklenmesi
 • • Kampanya koşullarını içeren sözleşmenin online onaylanması
 • • Fatura ismi ile kampanyaya kayıt olan müşteri isminin aynı olması
 • • Fatura ismi ile IBAN sahibi bilgilerinin aynı olması
 • • Müşterinin çağrı merkezini arayarak para iadesi talebinde bulunması
 • • Teslim alınan ürünün para iadesi koşullarına uygun olması (kozmetik hasar vs.)
 • • Gider Pusulasının müşteri tarafından imzalanması(İstanbul İçi)
İADE KAPSAMI:

İade kapsamı sadece Groupe SEB'in doğrudan satış yaptığı kendi mağazalarında ve franchise (Tefal Shop) memnuniyet ile ilgilidir. Tüketici sadece ürün performansından memnun kalmadığı takdirde ancak aşağıdaki Ürün İade İşlemi sürecini izleyerek ürünü iade edebilir. Tüketiciye bağlı kullanım hatası sonucu oluşan problemler memnuniyet garantisi kapsamına dahil edilemez. İade kapsamı çalışır durumda ve zarar görmemiş olan ürünler için geçerlidir. Eksik aksesuar, ürünün çalışmaması, teknik arıza vb. nedenlerle yapılan iadeler memnuniyet garantisi kapsamına girmez. Bu gibi problemler, "Groupe SEB Yetkili Servisler"i aracılığı ile çözülür. Hediye çeki, hediye kartı, kredi kartı/banka kartı puanları vb. promosyon dahilindeki ödeme yöntemleri ile ürün alınması halinde "para iade kampanyası" şartları geçerli değildir. Bu şekilde ürün iadesi talebinde para iadesi yapılmaz. İadeler ürün kutularıyla yapılmalıdır. Kutusuz iade alınamamaktadır. Groupe SEB personeli alımlarında para iadesi yapılmaz. Fatura tarihinden sonra 10 iş günü içerisinde, tüketici tarafından www.tefalplus.com’a kayıt edilmeyen ürünler için iade yapılamaz. Her tüketici sadece 1 ürün iade etme hakkında sahiptir.Aşağıda bulunan ürün iade işlemi ve para iadesi süreci dışında kalan hiç bir koşul için iade yapılmaz.

ÜRÜN VE TÜKETİCİ BELGELERİ İADE MERKEZLERİ:

İstanbul’da ürünler “BİÇÖZÜM” tarafından tüketicinin evinden teslim alınır. Diğer şehirlerdeki tüketiciler ürünleri ve belgeleri anlaşmalı kargo şirketine ödemeli olarak verebilirler. İstanbul dışı verilen kargo ücretleri Groupe SEB’e ait olacaktır. Anlaşmalı kargo şirketine şahsen başvuru zorunludur. Müşterinin iade talebine istinaden kargo bilgileri kendisine iletilecektir. BİÇÖZÜM Adres: Şerifali mah. Bayraktar Bulv. No:54/5 Ümraniye / İstanbulTelefon: 0216 428 90 90

ÜRÜN İADE İŞLEMİ:

Para iade işleminin gerçekleştirilmesi için, aşağıda belirtilmiş olan sürecin izlenmesi ve ürünün eksiksiz ve çalışır durumda olması gerekir.

 • 1. Tüketici ürünü satın aldığı tarihten itibaren 10 iş günü içerisinde www.tefalplus.com’a kaydettirmek zorundadır. Kayıtlı olmayan ürünler için para iadesi yapılmaz.Kayıt edilen ürün modeli Tefal RG7675WH EXPLORER SERIES 75 olmalıdır.
 • 2. Tüketici ürünlerin fatura görsellerini, ilgili internet sitesine yüklemek ve fatura tarih, TC Kimlik Numarası ve IBAN numarasını bilgilerini kayıt esnasında ibraz etmek suretiyle ürünlerini sisteme kaydeder ise kampanyaya katılmaya hak kazanır. Yıpranmış, yırtılmış, okunması güç belgeler kabul edilmeyecektir. Fatura ismi ile kampanyaya kayıt olan müşteri ismi aynı olmalıdır. Ayrıca fatura ismi ile IBAN sahibi bilgilerinin aynı olması gerekmektedir.
 • 3. Tüketici kayıt esnasında gerekli formları okuduğunu ve onayladığını belirtmelidir, aksi takdirde kampanyaya katılamaz.
 • 3. Tüketici kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra Groupe SEB çağrı merkezini arayarak iade talebini oluşturur.
 • 4. İstanbul içi için tüketicinin uygunluğuna göre 7 iş günü içerisinde ürün teslim alınır, iade işlemi için gider pusulası imzalanır ve tüketici banka bilgilerini paylaşmak durumundadır.