HEDİYE ÜRÜN KAMPANYASI

KAMPANYA KOŞULLARI

Groupe SEB İstanbul Ev Aletleri Ticaret A.Ş (‘Groupe SEB’) tarafından düzenlenen “KÖPÜKLÜM Hediye” (‘Kampanya’) kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu Kampanya koşullarında ve Groupe SEB tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, Kampanya’dan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Groupe SEB tarafından ithal edilen ve sadece kampanyaya katılan Groupe SEB yetkili satış noktalarından ve www.tefal.com.tr adresinden 01.07.2021 – 30.11.2021 tarihleri arasında TEFAL TW7690 veya TW7689 süpürge (‘Ürün/ler’) satın alan tüm tüketicilere (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda, Tefal Köpüklüm Türk Kahvesi Makinesi hediye edilecektir.

Her katılımcı kampanyaya 1 kez katılabilir. (örneğin tüketici kampanyaya dahil TW7690 veya TW7689’dan alması ve kampanya koşullarına uygun şekilde başvuru sağlaması durumunda Tefal Köpüklüm Türk Kahvesi Makinesi hediye olarak alabilecektir. Kampanyaya dahil ürünlere ilişkin birden fazla yapılan başvurular reddedilecektir. Şüpheye mahal vermemek üzere, kampanyaya dahil Tefal süpürgeleri alıp Tefal Köpüklüm Türk Kahvesi Makinesi hediye almaya hak kazanan tüketici, kampanyadan ikinci kez yararlanamayacaktır.

Kampanya’dan tacirler yararlanamaz. Kampanyaya sadece gerçek kişiler başvurabilir. Tüzel kişi başvuruları kabul edilmemektedir.

Katılımcı, Kampanya’ya dahil olan seçili TW7690 ve TW7689 model TEFAL süpürgelerden herhangi birini satın alması ve kampanya koşullarını yerine getirerek uygun başvuruyu gerçekleştirmesi durumunda Tefal Köpüklüm Türk Kahvesi Makinesi almaya hak kazanacaktır.

Kampanya’ya dahil TW7690 ve TW7689 süpürgeler dışında Tefal süpürge satın alan veyahut herhangi bir başkaca ürün satın alan Katılımcı kampanyadan kesinlikle yararlanamaz.

Katılımcılar’ın, Kampanya’ya dahil TW7690 veya TW7689 süpürgelerden birini satın aldıktan sonra satın alma tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde “www.tefalplus.com” web sitesi adresinde yer alan Kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurması ve ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını, satın alınan ürünün garanti belge kodunu ve Kampanya kodunu başvuru sayfasında belirtilen yere yüklemesi gerekmektedir. Kampanya için son başvuru tarihi 15.11.2021 tarihidir.

Kampanyaya katılan Katılımcı’nın, internet sitesi üzerinden kayıt formu için yüklediği faturada belirtilen isimdeki kişi, diğer bir ifadeyle satın alınan ürünün faturasında ismi belirtilen kişi olması gerekmektedir. Kampanya’ya dahil TW7690 veya TW7689 süpürgelerden birini satın aldıktan sonra satın alma tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde www.tefalplus.com web sitesi adresinde üzerinden başvurusunu hiç ve/veya gereği gibi (eksiksiz ve doğru) tamamlamayan katılımcılar, kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya başvuru formundaki bilgiler ile faturada verilen bilgilerin aynı olması gerekmektedir.

Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Kampanya koşullarına uygun olması durumunda, Kampanya’dan faydalanabilecektir.

Katılımcılar, sundukları bu bilgilerin kampanya koşullarının yerine getirilebilmesi için ihtiyaç duyulan iş ortaklarına kampanya koşulları ile sınırlı bir veri işleme faaliyeti yürütmeleri koşuluyla aktarılmaktadır. Kampanyaya kayıt olacak kişilere özgü hazırlanan kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnimize www.tefal.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Groupe SEB, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

Katılımcı’nın tüm Kampanya koşullarını yerine getirmesi ve başvurusunun kabul edilmesinden sonra, hediye Tefal Köpüklüm Türk Kahvesi Makinesi ürünü hakkından yararlanması durumunda; hediye cihazın Katılımcı adresine 3. taraf bir şirketi aracılığıyla 30 gün içinde gönderilecek (onaylanan başvurunun SMS veya e-mail ile bildirilmesinden itibaren) Kampanya koşullarını yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili hediye cihaz kampanyasından faydalanamayacağı bilgisi SMS veya e-mail ile iletilecektir.

Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından ve kargo şirketinin yoğunluğunda kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlardan Groupe SEB herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Hediye cihazın gönderileceğine ilişkin bildirimin e-mail veya SMS ile yapılmış olmasına rağmen, 30 gün içinde cihazı teslim edilmeyen Katılımcılar’ın, Groupe SEB’in çağrı merkezini (444 40 50) arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapması gerekmektedir.

Katılımcı’nın hediye ürünün parasal karşılığını veya farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.

Groupe SEB’in her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında, hediye Ürün’ün stoklarda bulunmaması halinde ilgili hediye üründe herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen internet sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. Güncel kampanya koşulları www.rowenta.com.tr adresinde yer almaktadır.

Katılımcı tarafından satın alınan kampanyalı ürünlerin (TW7690 veya TW7689) iade edilmesi halinde tüketicinin, bu kampanya koşulları kapsamında aldığı hediye Tefal Köpüklüm Türk Kahvesi Makinesi ürününü de iade etmesi gerekmektedir.

Groupe SEB, kampanya koşullarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamı ürün, model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Detaylı bilgiye 444 40 50 Groupe SEB Çağrı Merkezi ve www.tefal.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Groupe SEB kötü niyetli olarak Kampanya’ya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kampanyaya katılım kodları ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye hakedişini iptal etme hakkına sahiptir.

Tüketiciler, Kampanya’ya katılarak, bilgilerinin Groupe SEB gizlilik Politikası’na (https://www.tefal.com.tr/yasal-metinler) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

Bu kampanya, GROUPE SEB İstanbul’un mevcut diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.